Direktlänk till inlägg 4 juni 2009

Ungefär vid den här tiden på kvällen för precis en månad sedan, så började jag blogga. Det måste jag fira. Min första blogg månad.
Tiden har gått snabbt och jag har mött så många människor via bloggar som jag annars aldrig skulle ha mött. Det är riktigt roligt.
Det är ett enkelt forum att träffa andra människor på. Förhoppningsvis så blir den här månaden som vi har påbörjat nu, ännu mer spännande.
Med fler nya möten och givande samtal via kommentarer.
Alla ni som besöker min blogg, ni ska veta att jag är inne hos er och läser ofta även om jag inte skriver någon kommentar.
Skulle jag skriva kommentarer för varje blogg jag besöker så skulle jag få sitta här framför datorn flera timmar. Vi fyller en funktion för varandra bara genom att finnas till och ha uppe våra bloggar. När man får tid över och känner för att skriva något vettigt så brukar jag göra det.
Nu skålar vi med lite champange och äter något gott i kväll. Ciao!
Skaffa en gratis blogg på www.bloggplatsen.se